Kā es iepazinos ar Norwex…

Jūs noteikti sapratīsit mani, ja teikšu, ka īstās lietas pie mums „atnāk” īstajā brīdī…

Mūsu dēls nule kā bija sācis aktīvi iepazīt pasauli, un kur vien notika kādas aktivitātes, tur viņam bija jābūt klāt. Vēl jo vairāk, ja tuvumā bija ūdens. Līdz ar to, brīžos, kad pirms dēla vannošanas tīrījām vannu, lietojot tolaik (un arī šobrīd) pieejamos tīrīšanas līdzekļus, kas pieejami katrā sevi cienošā veikalā, dēls bija „galvenais darbu vadītājs”. Turpretī es ar katru reizi jutos arvien neapmierinātāka ar viņa klātbūtni vannas istabā, vannas tīrīšanas laikā, jo intuitīvi jutu, ka spēcīgi smaržojošie, kaut arī ļoti labi tīrošie līdzekļi, nekādi nevarētu nākt par labu bērna veselībai...

Un tad kādā dienā informācija par Norwex lupatiņām burtiski „iekrita man klēpī”!
Vienā mirklī es jau biju pieteikusies uz apmācībām birojā, nākošajā - jau ar sajūsmas saucieniem traucējot mierīgo mājas dzīvi es berzu visu, kas trāpījās pa rokai, vēl pēc dažām dienām biju noorganizējusi pirmo prezentāciju un aizrautīgi informēju citas saimniecītes par atvieglojumu, kādu sagādā Norwex lietas sievietes otrajā (vai pirmajā – kā nu kurai) darba vietā – mājās.

Runas par Norwex brīnišķīgo produkciju nu jau sen ir aizgājušas no mutes mutē. Dažs Norwex mikrošķiedras audumus sauc par brīnumlupatiņām, cits – vienkārši par lupatiņām, bet fakts ir un paliek – šie izstrādājumi vienkāršā un tai pat laikā brīnumainā veidā atvieglo mūsu mājas soli un nu jau kādu laiku mūs priecē arī Norwex dabīgās kosmētikas klāsts, par kuru jau dažs labs izteicies, ka bez tā vairs savu dzīvi iedomāties nevar.

Ja arī Jūs ir ieinteresējusi iespēja atvieglot savu mājas soli un lietot dabīgas izcelsmes Norwex  produktus – esiet laipni aicināti iepazīties ar preču aprakstiem katalogā! Novēlu, lai lietojot Norwex lietas, Jums izdodas iegūt tik pat labas sajūtas kā man, un neskaitāmam skaitam citu sieviešu Latvijā un pasaulē!