Tīra ­vide

Norwex mikrošķiedras audumu svarīgākā īpašība ir spēja pilnībā notīrīt virsmas, kā arī likvidēt baktērijas neizmantojot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Atliek samitrināt Norwex lupatiņu un tā notīrīs kā taukus, tā svaigu biešu zupas traipu no drēbēm. Arī grīdu tīrīšanai Norwex ir izstrādājis virkni ļoti veiksmīgu produktu, kas grīdu tīrīšanu padara ne tikai ekoloģisku, bet arī ātru un ērtu. Ja jums mājās ir mazs bērns, tad padomājiet, vai ķīmiskie izgarojumi būtu īstais, ko viņam elpot, spēlējoties uz grīdas vai citur.

Naudas ekonomija

Sarēķiniet cik tīrīšanas līdzekļus jūs izmantojat, tīrot virtuvi, vannas istabu, dzīvojamās telpas. Viens līdzeklis stiklam, flīzēm, grīdai, plītij, utt. Savukārt, nopērkot dažas Norwex lupatiņas uz ļoti ilgu laiku aizmirsīsiet par nepieciešamību iegādāties ko jaunu mājokļa uzkopšanai.

Laika ekonomija

Tikai pēc produktu izmēģināšanas praksā sapratīsiet, cik ātri un vienkārši ir tīrīt ar Norwex lupatiņām. Un to jūs varat izmēģināt ne ar ko neriskējot. Pat otrādi – jums ir iespēja iegūt kādus no Norwex biežāk lietojamajiem produktiem bez maksas – noorganizē prezentāciju savās mājās un saņem namamātes bonusus.